You are currently viewing Atrakcyjne ceny rowerów szosowych Romet

Atrakcyjne ceny rowerów szosowych Romet

Rowery szosowe istnieją już ponad 100 lat. Na przestrzeni lat bardzo mocno się zmieniała ich stylistyka i parametry. Producenci stosują coraz nowsze technologie, aby udoskonalić ten typ jednośladów. Ważną cechą roweru szosowego jest jego lekkość, sztywność, dużo aerodynamika, a przede wszystkim funkcjonalność i wygoda. Rowery szosowe bardzo często nazywane są kolarzówkami. Aby wybrać odpowiedni model należy przeanalizować oferty wielu sklepów i producentów.

Rowery szosowe dla amatorów

rowery szosowe romet cenyRowery szosowe głównie używane są w celu szybkiego przemieszczania się po drogach asfaltowych i utwardzonych. Konstrukcja powinna być bardzo lekka, tak aby móc osiągać bardzo szybką prędkość. Najczęściej ramy wykonane są z lekkich stopów aluminium, a także zaawansowanego karbonu.Chodzi o to, aby zminimalizować drgania i komfort jazdy na takim rowerze. Bardzo charakterystyczna jest kierownica w rowerze szosowym, jest wygięta, a kolarz może ją trzymać na różnej wysokości. Najlepsze rowery szosowe posiadają karbonowe ramy, światowej klasy osprzęt z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i  koła z reguły o średnicy 28 cali z wąskimi oponami. Parametry rowerów są dostosowane do osiągania bardzo wysokich prędkości, najczęściej na asfaltowych drogach. Najlepsze są polskie rowery szosowe Romet ceny w stosunku do innych producentów są bardzo atrakcyjne, a najdroższe rowery kosztują w granicach 10 000 zł. Jak na profesjonalne jednoślady to bardzo atrakcyjna cena. Najlepsze modele rowerów szosowych marki Romet to przede wszystkim Huragan CRD Team, który posiada karbonową ramę, koła 700, widelec full karbon, mechanizm Shimano, opony Michelin i aż 22 przerzutki. Modele te używane są przez zawodowych kolarzy, podczas codziennych treningów, a także w światowej klasy wyścigach kolarskich. Wysoka jakość materiałów i światowej klasy osprzęt, daje możliwość osiągania bardzo szybkich prędkości, a także zdobywania wysokich not w wielu prestiżowych zawodach. Charakterystyczny wygląd roweru szosowego może być urozmaicony bardzo ciekawą stylistyką wykorzystującą możliwości kolorystyczne i kompozycyjne. Rowery Romet zwłaszcza tej najwyższej klasy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dużej grupy klientów.

Zarówno amatorzy jak i zawodowcy mogą skorzystać z pozostałych linii rowerów szosowych dostosowanych w indywidualny sposób do potrzeb i umiejętności kolarza.Seria Huragan oferuje rowery już od 1800 zł, zbudowane z wysokiej jakości podzespołów, przeznaczone do amatorskiej jazdy po licznych drogach rowerowych. Projektanci marki Romet stosują najwyższe technologie, tak aby jazda na rowerze szosowym Była w miarę komfortowa, bezpieczna i przyjemna.Bogata kolorystyka, możliwość dobrania odpowiedniej wielkości ramy do parametrów organizmu, a także umiejętności kolarza, daje możliwość wyboru idealnego jednośladu w różnych grupach cenowych.