You are currently viewing Długo nie wiedziałam, że korzystam z vendingu

Długo nie wiedziałam, że korzystam z vendingu

Każdy z nas na pewno korzystał kiedykolwiek z automatów w szkole, pracy lub na jakimś meczu. Najczęściej kupujemy tam przekąski, napoje i jest to dla niektórych czynność niemalże należąca do tych rutynowych, wykonywanych codziennie. Spotykamy się z nimi na każdym kroku. Na rynku mamy wiele opcji, gdzie będziemy kupować swoje przekąski, jednak czasami plan dnia jest zbyt napięty, by spędzać czas w sklepowej kolejce, dlatego automaty w takich chwilach są pomocne.

Vendingowy zawrót głowy

vendingDla każdego z nas jasne jest słowo automat ze słodyczami lub napojami, jednak wszystko zmienia się gdy ktoś zaczyna używać słowa vending. Ja długo nie wiedziałam co to znaczy jednak to zupełnie coś czego używam w sytuacji, kiedy potrzebuje szybkiej przekąski. Vending to automaty, które są praktycznie w każdej firmie i oferuje automaty z napojami ciepłymi oraz zimnymi, jak i automaty z przekąskami. Każdy z pracowników wie jak bardzo ceni się kompleksową obsługę typu vending. Przekąski, napoje czasami potrafią zregenerować i zmotywować do pracy dodatkową porcją energii. Oczywiście vending jest obecny również w szkołach, na uczelniach i w niektórych miejscach publicznych. Nie spotkamy w takim automacie zawsze tego samego, ponieważ wyposażenie ich jest dostosowywane pod wymagania danego klienta. Ludzie będący na uczelni czy w szkole nie muszą chodzić do sklepików, bo vending zapewni wszystko to co takowe miały w swojej ofercie. Ja będąc małym dzieckiem zawsze idąc do sklepiku szkolnego zawsze czułam na sobie wzrok pani, która czekała na moje zamówienie, przez co tym bardziej nie mogłam się skupić na tym co wybrać z całej gamy produktów. Z perspektywy czasu patrzę na tą sytuację i twierdzę, że wolę korzystać z automatów z przekąskami, ponieważ mogę spokojnie się zastanowić i niczyi wzrok nie będzie mnie wymagał ode mnie natychmiastowego złożenia zamówienia. Teraz myśląc o tej przeszłej sytuacji, która powtórzyła się wiele razy wywołuje u mnie śmiech. Kiedy chodziłam do podstawówki vending nie był tak popularny, ale z roku na rok automaty są praktycznie w każdym miejscu, do którego idziemy. Ułatwiają nam życie, ratują w sytuacji, kiedy los chce żebyśmy pozostali bez zapasów jedzenia w pracy lub gdy skończy się kawa, a pilnie jej potrzebujemy. Każdy z nas dostrzega automaty w codziennym życiu i pewnie nie raz korzystał z ich usług, zagryzając słodkiego wafelka, który uzupełnił nam niezbędny cukier we krwi. Nie tylko dzięki nim możemy zakupić przekąski, czy napoje, ale i dają nam szczęście, gdy zjemy coś po długiej przerwie.

Wiele osób nie jest świadomych jak usługi z których korzystamy faktycznie się nazywają. Jednak ważne, że te informacje do każdego prędzej czy później docierają, ale najważniejsze jest to, że jesteśmy zadowoleni z oferty z której korzystamy i chcemy wracać po więcej. Producent dzięki temu wie, że ma zaufanie konsumenta i wie, że wykonuje dobrze swoją robotę, a asortyment automatu odpowiada wysokim wymaganiom klientów. Spełnione oczekiwania klientów przyczyniają się do satysfakcji.