Jakie są modne rajstopy ślubne?

Kiedy myślimy o zbliżającym się ślubie, zazwyczaj też mamy na myśli to, w co się ubierzemy. Wszystko zależy od sytuacji, w jakiej zostaniemy postawieni. Inne obowiązki ma pan młody, a inne wodzirej, czy świadkowa. Ja, jak brałam ślub, starałam się pamiętać również o tym, aby w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Chciałam mieć najpiękniejszą sukienkę, modne rajstopy ślubne, długi welon i bukiet świeżych kwiatów. Moim marzeniem było, aby goście wyśmienicie się bawili i dobrze wspominali tą uroczystość. Duży nacisk kładliśmy z mężem na orkiestrę, ponieważ to ona jest chyba najistotniejsza jeśli chodzi o jakość zabawy na weselu. Nie zapomnieliśmy także o wystarczającej ilości alkoholu na stolach. Na szczęście, wszystkie te postulaty udało się idealnie zrealizować. 

Zakup modnych rajstop ślubnych

modne rajstopy ślubneJak już wspomniałam, dzień mojego ślubu był dla mnie najszczęśliwszym dniem w życiu. Drugim takim dniem był dzień, kiedy urodziło się nasze dziecko.Długo wyczekiwaliśmy narodzin naszego syna, ale w końcu się udało i los obdarował nas wielką radością. Moja babcia, już nieżyjąca, zawsze powtarzała, że czasami warto wierzyć w zabobony. Jednym z nich był pogląd, że jeśli pannie młodej na ślubie podrą się rajstopy, to szybko dojdzie do rozwodu. Moje rajstopy przetrwały cała imprezę. Nie były to modne rajstopy ślubne, ani zamawiane od projektantów, ale zwykle z bazarku. Zapłaciłam za nie niecałe 30 zł i to jeszcze w promocyjnej cenie. Mieliśmy bardzo niski budżet na wydanie na ślub. Obydwoje z mężem pochodzimy z biednych rodzin, wręcz patologicznych. O wszystko musieliśmy sami w życiu walczyć, wszystkiego się dorabiać bardzo powoli. Ja pracowałam na dwie zmiany, aby odłożyć na mieszkanie, a mąż dodatkowo pracował w klubie jako barman. Zdarzyło się tez tak, że wyjechał na pokojowa misję do Afganistanu, aby zarobić dodatkowe pieniądze, na tamte czasy bardzo duże. Powracam do słów babci i przypominają mi się moje rajstopy. Mam je schowane  w szafce na pamiątkę, choć już ich nie ubierałam.

Dzisiaj, najmodniejsze rajstopy na ślub są w kolorze cielistym. Kiedyś, modne rajstopy na ślub musiały być po prostu białe. Nie pamiętam, aby którakolwiek z moich serdecznych koleżanek ubrała beżowe albo inne. To byłoby skandaliczne zachowanie i kontrowersyjne. Na szczęście, dziś każdy może w swobodny sposób realizować swoje modowe zachcianki, nawet jeśli jest się tą najważniejszą osobą biorącą odział w ceremonii ślubnej. Na to już nikt nie zwraca uwagi, bo najważniejsze, aby czuć się komfortowo, swobodnie i akceptować samego siebie.