Kominy zamiast szalika

Jest już październik, temperatury stają się coraz niższe (a przynajmniej powinny takie być, choć akurat w tym tygodniu na dworze jest lato lub wiosna pod względem temperatury powietrza). Niemniej jednak już bardzo niedługo będzie naprawdę zimno, tym bardziej, że już kilka chłodnych dni, takich z rękawiczkami na rękach, mamy już za sobą. Ja nawet lubię jesień, jest tak pięknie na dworze (oczywiście kiedy nie pada deszcz), drzewa są takie kolorowe. Staramy się więc jak najwięcej czasu spędzać na dworze, póki jeszcze aura na to pozwala.

Wybór kominów z dresowej tkaniny

kominy dresoweTrzeba jednak zadbać już o odpowiednią jesienną garderobę dziecka. Obecnie bardzo modne są koniny i uważam, ze jest to doskonałe rozwiązanie dla mojej ukochanej córki, która niestety często zapomina szalika z domu, a jeśli już nosi go na szyi, to jest cały rozwiązany, co moim zdaniem nie jest zbyt bezpieczne. Dlatego kiedy zobaczyłam na szyjach dzieci spotkanych na spacerze kominy, od razu postanowiłam coś takiego sprawić również mojej córce i synkowi. Taki komin to musi być super wygodna sprawa, nic nie trzeba wiązać, zakłada się tylko na szyję i gotowe – już jest ciepło. A poza tym może on również służyć jako czapka lub opaska – jest naprawdę bardzo uniwersalny. Takie kominy dresowe można obecnie dostać w każdym niemal sklepie z ubraniami dla dzieci. Jest to istny hit. Kupiłam więc każdej z moich pociech po kilka sztuk. Starałam się wybrać takie wzory i kolory, aby pasowały do ich dresowych czapek. Dzięki temu będą mieli wspaniałe, ciepłe zestawy na jesień, a ja w końcu będę mogła przestać martwić się o to, że któremuś zmarznie szyja. Kominy są bardzo twarzowe i, jak już wspomniałam, również bardzo wygodne. Zajmują bardzo mało miejsca, wiec moja córka może nosić swój komin w plecaku na wypadek, gdyby zrobiło jej się zimno. Taki komin to właściwie żaden wydatek, kosztuje naprawdę małe pieniądze, a warto jest go sobie sprawić. Ja z mężem również nosimy dresówkowe kominy i cały czas nie możemy się ich nachwalić. Warto jest sobie i rodzinie taki komin sprawić.

Nie każdy lubi nosić szalik, niektórzy ludzie wręcz nie znoszą mieć czegoś związanego na szyi (w szczególności dzieci). Dla takich właśnie osób wymyślono kominy. Kominy są idealną alternatywą dla tradycyjnego szalika, dają równie dużo ciepła, a są o wiele bardziej wygodne i uniwersalne. każdy powinien mieć taki komin, który przyda się w najróżniejszych sytuacjach. Może służyć jako szalik właśnie, ale można też zrobić z niego opaskę na włosy lub czapkę.