You are currently viewing Najlepsze stoły i krzesła od ZOWN-u

Najlepsze stoły i krzesła od ZOWN-u

Od zawsze z siostrą marzyłyśmy o prowadzeniu kawiarenki. Chciałyśmy stworzyć z niej wymarzone miejsce dla różnych osób, które mogłyby spędzić trochę czasu w spokoju i ciszy przy dobrej kawie i smacznym ciastku. W końcu udało się wynająć lokal, który idealnie nam pasował pod względem wielkości. Pozostało wykupienie odpowiedniej liczby różnych stolików czy krzeseł oraz zaaranżowanie miejsca tak, by spełniało nasze wysokie wymagania. Wszystko po to, by zachęcić klientów do spędzania u nas czasu.

Urządzanie lokali produktami z ZOWN-u

zownKiedy pierwszy raz stanęłyśmy na środku naszego pustego jeszcze lokalu, to oczami wyobraźni ustawiałyśmy wszystkie przyszłe meble. Długo dyskutowałyśmy na temat tego, jak to wszystko ma wyglądać, by zainteresować klientów oraz stworzyć nasz wymarzony przyjemny i ciepły klimat. Jakąś tam koncepcję już sobie ustaliłyśmy, więc teraz podstawą było znalezienie mebli, którymi wypełniłybyśmy całe pomieszczenie usługowe. Nie zależało nam na jakichś udziwnionych zestawach stołów. Chciałyśmy przede wszystkim, aby było prosto, schludnie i dzięki temu tak swojsko. Moja siostra znalazła w internecie ZOWN, który to miał bardzo szeroką ofertę najróżniejszych stołów czy krzeseł. Większość z nich idealnie pasowała do naszej idei prowadzenia kawiarni. Do tego zapoznając się z opiniami innych klientów dowiedziałyśmy się, że ich produkty są bardzo wytrzymałe, są bardzo dobrze zrobione i nie ma z nimi większego problemu. Producent doskonale wie, do czego tworzone są takie meble, więc jakość ich wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Wybrałyśmy idealnie pasujące zestawy krzeseł z okrągłymi stolikami. Początkowo wybrałyśmy jeden taki zestaw, by przekonać się, jak będzie on wyglądał na żywo. Kiedy trafiły one w nasze ręce szybko upewniłyśmy się, że trafiłyśmy w dziesiątkę. Dokładnie tego szukałyśmy, więc pozostało nam domówienie pozostałych zestawów, by wypełnić kawiarnię odpowiednią liczbą miejsc dla wszystkich spragnionych kawy i ciastka w przyjemnej atmosferze.

Udało nam się stworzyć bardzo fajny styl, który miał duży wpływ na to, że ludzi do nas ciągnęło. Swój udział miały w tym również zestawy krzeseł ze stolikami – przekonywały one o prostej, ale co za tym idzie swojskiej atmosferze tego miejsca. A takich punktów brakuje obecnie w okolicy. Ludzie chcą się zatrzymać i w miłej atmosferze odpocząć trochę od tego zgiełku. Fajnie, że trafiłyśmy na ofertę ZOWN-u, bo nie wiadomo, jak by nam się udało rozwinąć z zupełnie innym, trudniejszym początkiem.