Webarka

Tworzenie stron, marketing internetowy

Odświeżona poczta Gmail

| 0 comments

Osoby wykorzystujące do pracy komputer doskonale wiedzą, że nie da się niczego zdziałać bez dobrej poczty elektronicznej. W tej kwestii od lat króluje Gmail, dlatego też warto zapoznać się z nowymi zmianami, jakie zostały wprowadzone przez Google.

Nowy wygląd poczty

Poczta Gmail praktycznie od samego początku wyglądała ciekawie, bowiem szybko powstały niezliczone motywy, dzięki którym można było całkowicie odmienić jej wygląd. Co jakiś czas firma wprowadzała drobne (a przynajmniej nierzucające się w oczy) zmiany, które jednak nie miały żadnego znaczenia dla przeciętnego internauty.

Teraz jednak jest inaczej, gdyż w Gmailu zmieniono wygląd wiadomości. Nowy wygląd poczty cechuje minimalizm, czego dobrym przykładem jest to, że można nawet całkowicie ukryć okienko czatu.

Łatwiejsze przeglądanie poczty

Dzięki wprowadzonym zmianom, znalezienie interesującego nas maila będzie o wiele łatwiejsze, podobnie zresztą jak ogarnięcie tego, które wiadomości są dla nas interesujące i powinny zostać przeczytane w pierwszej kolejności. Usprawniono także samą wyszukiwarkę, dzięki której można teraz wyszukiwać wiadomości po tematach, nadawcach i przedziale czasowym. Jeżeli ktoś każdego dnia wysyła wiele mali, to z pewnością doceni te rozwiązania.

Nowe motywy

Wracając do motywów zmieniających wygląd poczty, to teraz także jest w czym wybierać i jeżeli tylko poświęcimy kilka minut na przeglądnięcie gotowych projektów, będziemy mogli znaleźć taki, który odmieni nowego Gmaila nie do poznania.

Podobnie jak nowy czytnik, także Gmail utrzymany jest w konwencji serwisu Google+. Nie trzeba jednak z niego korzystać, aby można było cieszyć się odświeżoną i uproszczoną pocztą.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.