You are currently viewing Szybka naprawa urządzeń klimatyzacyjnych

Szybka naprawa urządzeń klimatyzacyjnych

Systemy klimatyzacji, które działają w naszym biurowcu, są jednymi z najlepszych dostępnych klimatyzatorów, i znoszą bardzo wysokie temperatury bez większego problemu. Nie są jednak niezniszczalne, gdyż nawet tak zaawansowany sprzęt zużywa się z czasem, szczególnie gdy musi pracować z bardzo wysokimi obciążeniami. Bardzo wysokie temperatury potrafią bowiem szybko przeciążyć nawet najlepszy sprzęt klimatyzacyjny.

Błyskawiczna naprawa klimatyzatorów biurowych

polecany serwis klimatyzacji we wrocławiuNiedawne upały całkowicie przeciążyły nasze urządzenia, a pierwszym objawem była przeciekająca woda z chłodnic, która wylewała się z obiegu z racji wypaczonych przez gorące powietrze uszczelek. Klimatyzatory są jednak niezbędnym elementem wyposażenia biura, gdyż praca bez nich, zwłaszcza w pomieszczeniach położonych tuż przy szklanych zewnętrznych ścianach, jest nie tylko niemożliwa, ale również bardzo często niebezpieczna, z racji ciągłego wystawienia pracowników na słońce i wysokie temperatury. Musieliśmy więc błyskawicznie znaleźć dobry punkt serwisowy, lub serwisantów, by jak najszybciej naprawić uszkodzony sprzęt i przywrócić go do pełnej sprawności. Do wykonania naprawy wynajęliśmy bardzo polecany serwis klimatyzacji we Wrocławiu. Pracownicy owego serwisu bardzo często wykonywali zadania w obiektach klientów, więc obeszło się bez konieczności demontażu sprzętu i przewożenia go do warsztatu serwisu, który wykonywał naprawę. Załoga serwisowa w pełni zasłużyła na renomę jaką otrzymywała od klientów, gdyż naprawy zostały wykonane bardzo szybko i fachowo, a wszystkie klimatyzatory które uległy awarii z racji wysokiej temperatury z powrotem pracowały w ledwie tydzień. Uszkodzone części zostały wymienione, a te urządzenia które uległy permanentnej awarii zamieniono na całkowicie nowe. Biorąc pod uwagę iż w biurowcu znajduje się przeszło setka urządzeń klimatyzacyjnych, z czego ponad połowa uległa awarii, wszystkie prace wykonano ekspresowo.

Co więcej, klimatyzatory zostały zabezpieczone przed ponownym uszkodzeniem i zużyciem z racji wystawienia na wysoką temperaturę, więc ponowne awarie nie były prawdopodobne, nawet jeśli sprzęt pracowałby w warunkach dużego obciążenia dla systemów chłodzących. Serwis nie kosztował nas dużo, a w ramach umowy otrzymaliśmy możliwość napraw gwarancyjnych, które obejmowały wszystkie uszkodzenia, oraz niedokładne wykonanie napraw serwisowych. Nie musieliśmy jednak korzystać z owej gwarancji, gdyż wszystkie klimatyzatory pracowały znacznie lepiej niż do tej pory, w znacznie bardziej obciążających warunkach.