Wygodna i duża przyczepka do roweru

Jeśli szukasz niedrogiej, ale dobrej jakościowo przyczepki rowerowej, w której twoje dziecko znajdzie komfortową przestrzeń do dłuższych wycieczek rowerowych, spójrz na przyczepkę rowerową Queridoo. Rodzice korzystający z tego wózka chwalą sobie solidność wykonania i wytrzymałość poszycia oraz wygodny system wentylacji, który można dowolnie regulować w zależności od pogody. Ponadto wielu z nich zachęca do korzystania z niej podczas zakupów, bo luk bagażowy pozwoli na spakowanie naprawdę dużych zakupów.

3 najważniejsze cechy przyczepek Queridoo

przyczepka rowerowa qeridooNajważniejszą zaletą przyczepek rowerowych niemieckiej marki jest stosunek jakości do ceny. Wszystkie elementy przyczepki sprawiają wrażenie solidnych i służą przez lata bez widocznych oznak zużycia. Obecnie najsłabszą częścią poszycia przyczepki Querridoo jest mocowanie na rzepy, które po kilku latach stają się wizualnie nieciekawe, ale mimo to wciąż dobrze spełniają swoją rolę i doskonale zatrzymują przysłony czy siatkę na miejscu. Kolejną cechą, za którą przyczepka rowerowa qeridoo została pokochana przez rodziców są regulowane amortyzatory, co pozwala na dowolne ich dopasowanie do jazdy po powierzchniach o różnych wymaganiach. Można je ustawić w zależności od potrzeb bez wyjmowania małego pasażera i budzenia go, gdy zjeżdżamy z asfaltu na spokojniejszą, szutrową drogę. Najwięcej mówi się natomiast o wygodnym i pozwalającym na swobodną regulację systemie wentylacyjnym. Składa się on z dwóch powierzchni: foliowej i siatki. Ta pierwsza najlepiej sprawdza się w chłodne dni i jest w stanie ochronić małego podróżnika przed drobnymi kamykami oraz wilgocią z rozchalpywanych przez koła roweru kałuż. Jednak w połączeniu z silnym słońcem powoduje, że we wnętrzu przyczepki robi się „piekarnik”. Wówczas należy odpiąć folię i pozostawić okienka z siatki, która ochroni malucha przed owadami i drobnymi kamykami, a jednocześnie pozwoli na przewiew. Regulacja pozwoli na takie dopasowanie poszczególnych elementów, aby dziecku nie było ani zbyt chłodno, ani za gorąco.

Nie można zapominać, że przyczepka rowerowa Queridoo to także wózek spacerowy, w którym można bez problemu przewozić dziecko podczas pieszych wycieczek po podmiejskich dróżkach. Wówczas dobrze sprawdzają się amortyzatory, które sprawią, że dziecko wciąż będzie czuło się jak na eleganckim podwórzu centrum handlowego. Ochrona przed silnymi i niebezpiecznymi wstrząsami to priorytet podczas wyboru pojazdów dla dzieci i użytkownicy Queridoo wyjątkowo chwalą amortyzację ich przyczepek.